V odloženom 3. kole súťaže zvíťazilo dnes družstvo mužov nad MFK Rusovce 4:1. Začali sme veľkým náporom s ktorého rezultovalo množstvo vyložených šancí, ktoré sme však bohužiaľ nepremieňali. O otvárací gól sa postaral hlavou P.Maršovský. Súper hrozil s ojedinelých rýchlych brejkov a z jedného z nich o pár minút vyrovnal. V aktivite sme však nepoľavili a odmena prišla tesne pred prestávkou v podobe gólu M.Cingela. Po prestávke sa však obraz hry výrazne zmenil. Menej dôrazné napádanie súpera z našej strany súper využil a prebral iniciatívu, aj v dôsledku našich nepresností v rozohrávke. Rozhodujúci sa ukázal priamy kop I.Lietavu, keď po jeho prudkej strele brankárovi lopta vypadla o do siete ju pohotovo dopravil opäť M.Cingel. Krásnu bodku za víťazným zápasom dal utešenou strelo z 20m M.Zaduban. Veríme, že zápas hráčom vleje do žíl potrebnú sebadôveru pred ďalším náročným zápasom, ktorý družstvo odohrá na domácom ihrisku v nedeľu 4.10.2020 o 15:30 s družstvom MŠK Senec.